“İş Hayatında Öne Çık”

Belki yurtdışında iş bulmak istiyorsun?

Ya da çok istediğin bir işe kabul edilmek?

Terfi etmek veya öne çıkmak?

Yurtiçi ve global İnsan Kaynakları tecrübelerimden edindiğim birikimlerimi ve güncel sektör ihtiyaçlarını derleyerek hedeflerinize destek olacak 3 farklı paket oluşturdum.

Gelişiminiz için sizi dinlemeye, anlamaya ve kendi ışığınızla parlamanız için tecrübelerimden süzdüklerimi sunmaya hazırım!

Linkedin’ini & CV’ni Parlat

Birebir yapılacak 2 adet seanstan oluşmaktadır.

İlk seans: Sizin kim olduğunuz, kariyeriniz, neler yaptığınızı anlayarak CV & Linkedin sayfası üzerinde bunları etkili ve çekici bir şekilde yansıtmanız için yapmanız gerekenler aktarılır. Mevcut özgeçmişinizde yapmanız gereken değişiklikler paylaşılır. Süre: 60 dk.

İkinci seans: Aksiyonlar tamamlandıktan 1 hafta sonra gerçekleştirilir. Alınan aksiyonların üzerinden geçilir ve varsa sorularınız cevaplandırılır. Süre: 30 dk.

İş görüşmesine benimle hazırlan

Ön görüşme, simülasyon seansı ve geribildirim seansı olarak 3 aşamada gerçekleşir.

Ön Görüşme: İhtiyacınız doğrultusunda bir mülakat simülasyonu için hazırlık seansıdır. Süre: 15 dk.

Simülasyon seansı: Birebir mülakat gerçekleştirilir. Süre: 40 dk.

Geribildirim seansı: Simülasyon seansına yönelik değerlendirme içerir. Güçlü yönleriniz ve gelişim alanlarınız paylaşılır. Gelişim planı hazırlanır. Süre: 30 dk.

Değerlendirme merkezi deneyimine hazır mısın?

Ön görüşme, Simülasyon seansı ve Geribildirim seansı olarak 3 aşamada gerçekleşir.

Ön Görüşme: İhtiyacınız doğrultusunda bir Değerlendirme Merkezi çalışması hakkında bilgi verilir. Bu ihtiyaca göre örnek bir vaka çalışması ya da rol oyunu uygulanmaktadır.
Süre: 15 dk.

Simülasyon seansı: Birebir Değerlendirme Merkezi simülasyonu gerçekleştirilir.
Süre: 40-60 dk.

Geribildirim seansı: Simülasyon seansının değerlendirmesi yapılır. Güçlü yönleriniz, gelişim alanlarınız ve bunları geliştirmek için yapabilecekleriniz paylaşılır.
Süre: 30 dk.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Onayla

Ücretsiz ön görüşme için randevu talebinde bulunabilirsin.

Lokasyon: Online / Zoom