Sunduklarım

KEŞFET! – Human Design Seansı

Benliğimiz bu dünyaya, kendi en yüksek versiyonuna ulaşmak için nasıl yaşaması gerektiğinin bilgisiyle geldi. Human Design bu bilgileri her bir birey için bir kişisel kullanım kılavuzu olarak bize sağlıyor.

Human Design temel okuma seansında Beden Haritası üzerinden tasarımını, potansiyelini, kalende gol yemene neden olabilecek yerleri ve tüm bunlar için neler yapabileceğini yani, kullanım kılavuzunu konuşuyoruz.

BAŞLAT! – Koçluk Programı

En önemli projemiz kendi hayatımız ve bunu en iyi versiyonunda yaşamak her şeyden daha fazla özeni ve çabayı hakkediyor.

Jung Koçluğu formasyonu ve Designing Your Life’ın çözümleme araçlarını kullanarak, yeni bir sen yaratmadan ve kendi özünden kopmadan minimum 6 seans süresince birlikte çalışıyoruz.

Kendi hikayemden aldığım güç ve ilhamla, sizlerin yolculuğuna denenmiş ve sistematik yapılarla destek olmak için buradayım. Ücretsiz ön görüşme için randevu talebinde bulunabilirsiniz.

ÖNE ÇIK! – İş Hayatı Destek Paketi

İnsan Kaynakları Yöneticiliği tecrübelerim bana gösterdi ki, öne çıkmak ve parlamak öğrenilebilen bir beceri. 

Yurtiçi ve global İnsan Kaynakları tecrübelerimden edindiğim birikimlerimi ve güncel sektör ihtiyaçlarını derleyerek 3 farklı paket oluşturdum. Linkedin & CV’ni Parlat, İş Görüşmesi Simülasyonu, Değerlendirme Merkezi Çalışması çözümleriyle iş hayatında fark yaratmak isteyenlere destek oluyorum.